O nás

Kdo že to vlastně jsme? Odpověď je poměrně jednoduchá. Jsme dynamický tým lidí, kterým učarovala vůně benzínu a pro které je to vášeň na celý život. Řídíme se heslem "kdo si hraje, nezlobí", které v našem pojetí znamená "kdo si hraje na závodním okruhu, nezlobí na veřejné silnici". Máme bohaté zkušenosti, spolupracujeme s profesionály, nebojíme se nových výzev a rádi je přijímáme. Výsledky mluví za nás.

Plníme si své sny a rádi bychom je plnili i Vám. Na Vašem věku při tom vůbec nezáleží, protože řídit výjimečné a rychlé vozy, včetně formule, není pouze výsadou těch mladších a vyvolených. Důležité je pouze to, jak mladými se cítíte být Vy sami a jakou máte vůli a chuť se zlepšovat, a to nejen ve svých řidičských schopnostech.

Jsme připraveni nabídnout své služby i Vám !!!

Naším cílem je spokojený klient či obchodní partner, který se k nám rád vrací, protože ví, že naše služby jsou na vysoké úrovní a že spolupráce s námi tak má smysl. Ke každému přistupujeme individuálně a společně hledáme tu správnou cestu. Přesvědčíme Vás, že motorsport a jízda v závodních vozech není jen pro ty, kteří mají miliony na svých účtech, jak si obvykle všichni myslí. Zkuste to zažít na vlastní kůži a udělejte si svůj vlastní názor, zda je toto tvrzení pravda či nikoli. Jsme tu pro Vás

V současné chvíli patří do našeho vozového parku mimo jiné závodní vozy:

Formule Renault 2.0 

BMW 130i Cup 

(popř. Porsche GT3 Cup) 

s nimiž můžete Vy osobně nebo například reklama Vaší společnosti brázdit závodní okruhy u nás, ale i v zahraničí. Vše je otázkou dohody, Vašich přání a také možností.

S našimi vozy se nyní aktivně účastníme mezinárodního mistrovství amatérských jezdců - Carbonia Cup. Rádi bychom se v brzké době posunuli do dalších již profesionálních závodních sérií. A možná právě spolu s Vámi po Vašem boku! Kromě toho máte možnost potkat nás na celé řadě jiných motoristických akcí na závodních okruzích včetně různých testovacích dnů, které jsou často otevřeny i pro veřejnost.

Pokud se tedy chcete stát závodníkem třeba jen na pár desítek minut, zažít ten správný adrenalin a pocity pilota formule, neváhejte a kontaktujte nás. Pro více informací o možnostech pronájmu našich vozů či spolupráce s naší společností, např. v oblasti reklamních služeb, klikněte "zde"

Těšíme se na Vaši návštěvu a spolupráci.

Tým VETTE GROUP